SIK SORULAN SORULAR

SIK SORULAN SORULAR

Pınar otel eski bir yapı ve mimariye sahiptir ancak konumu çehresi ve doğası muhteşemdir.
İşletmemiz oda temizliğine son derece özen göstermektedir.
Yiyecek ve içecek tedariği ve hijyen bizim için çok önemlidir.

Altta konuklarımızın otelimizi ziyareti öncesi sıkça sordukları soruların cevapları vardır.

-Pınar otel denize sıfır konumdadır, aradan yol geçmez.
-Engelli odamız vardır, otelin her bölümüne kolayca ulaşabilirler.
-Her odada klima yoktur, toplam 60 odanın 16 sı klimalıdır.
-Odalarda mini bar yoktur.
-Deniz son derece temizdir, il sağlık müdürlüğü 15 günde tahlil yapar sonuçları sitesinde yayınlar
-Deniz sığı konumdadır, çocuklar için son derece güvenlidir.
-Denizde yosun 20-25 metreden sonra başlar.
-Şezlong ve minderler otel müşterilerine ücretsizdir.
-Otelimiz oda kahvaltı yada yarım pansiyondur, öğle yemekleri için fast-food ve alakarte restoranımız uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.
-Pınar otel Erdek merkeze 5 km uzaklıktadır, 15 dakikada bir dolmuş geçer.
-İdo ile araçsız gelmeniz durumunda, Bandırma iskelesi karşısından kalkan Erdek dolmuşları, Pınar Otel önünden geçer.
-Şehirler arası yolcu otobüsleri, bilgi verilmesi durumunda yolcularını Pınar Otel önünde indirmektedir.
-5 gün ve üzeri 2 kişilik konaklamada Bandırma yada Erdek’ten Taksi yada otel aracımız ile otele transfer ücretsizdir.

 

Garanti ve Ödeme Koşulları

Giriş tarihinden 14 ( On dört ) gün öncesine kadar yapılacak iptallerde konaklama bedelinin tamamı iade edilir.Giriş tarihinden 13-8 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde konaklama bedelinin %25’i ( Yüzde yirmi beş ), giriş tarihinden 7-5 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde konaklama bedelinin %50’si ( Yüzde elli ), giriş tarihinden 4 gün ve daha az süre kalan yapılacak iptallerde konaklama bedelinin tamamı no show bedeli olarak tahsil edilir. İptal talebi faks veya elektronik posta ile yapılacaktır. Telefonla yapılacak iptal işlemleri kabul edilmez. İptal edilmeksizin otele giriş yapılmaması halinde konaklama bedeli iade edilmez. Giriş tarihinden sonraki bir gün giriş yapılması halinde otelde konaklanmayan günün bedeli iade edilmez. Ölüm, hastalık, kaza gibi durumlarda bu durum belgelenmesi halinde kalınmayan sürelerin konaklama bedelleri iade edilir.

Bu sebeplerin dışındaki herhangi bir nedenle otelden erken çıkılması halinde kalan sürelerin konaklama bedelleri iade edilmez. Konaklama bedellerinin iade edilmesi gereken durumlarda iadeler işlemin yapıldığı kredi kartı hesabına yapılır. Nakit ödeme yapılmaz. Otele girişte kimlik ve yaş kontrolü yapılmaktadır. Yanlış veya eksik beyan halinde aradaki fark otele giriş anında tahsil edilir. Yapılan rezervasyondaki kişi sayısından az kişi gelmesi halinde veya konaklama süresi içinde konaklayan kişi sayısında azalma olması halinde konaklama bedeli iadesi yapılmaz. Otele giriş saati 14:00, çıkış saati 12:00 dir.

Giriş saatinden önce otel oda vermekle yükümlü değildir. Saat 12:00 den sonra yapılacak çıkışlarda odanın boşaltılması kaydıyla saat 18:00 e kadar bir günlük konaklama bedelinin yarısı, 18:00 den sonra yapılacak çıkışlarda ise bir günlük konaklama bedelinin tamamı günlük otel kullanım bedeli olarak tahsil edilir. Özel talepte bulunulması oteli herhangi bir taahhüt altına sokmaz. Otel imkanları doğrultusunda özel talepleri karşılamaya çalışacaktır. Bu talepler için otel ücret talep edebilir. Fatura konaklama işlemi tamamlandığında düzenlenecektir.

Otele evcil hayvan kabul edilmez Ödeme işlemini yaparak rezervasyon yaptıran kişiler işbu koşulları kabul etmiş sayılırlar.