Kullanım Koşulları

Pınar Otel Web Sitesi Kullanım Koşulları

www.pinarotel.com adresindeki Pınar Otel Web sitesi (bundan sonra web sitesi olarak anılacaktır), Erdek Pınar Otel A.Ş’ye (bundan sonra Pınar Otel olarak anılacaktır) aittir. Burada belirtilen üyelik ve kullanım koşulları, Android ve iOS işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlar, tüm akıllı TV uygulamaları ile bunlarla sınırlı olmamak üzere ileride geliştirilecek her türlü dijital içerik platformundaki kullanımlar için de geçerlidir.

Telif Hakkı

Web sitesinde yer alan hiçbir İçerik Pınar Otel’in önceden açık ve yazılı onayı olmadan herhangi bir şekilde başka bir mobil uygulama, bilgisayar, sunucu, web uygulamasına veya diğer yayın veya dağıtım ortamına veya herhangi bir ticari girişimin mecralarına kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, yüklenemez, gösterilemez, sergilenemez, kodlanamaz, tercüme edilemez, iletilemez veya dağıtılamaz.

Tanıtım amaçlı alıntılar bu kapsamın dışındadır.

Haklar ve Sorumluluklar

Web sitesinde yer alan konaklama, fiyat, kampanya ve ödeme bilgileri teknik nedenlerle yanlış, eksik veya hatalı görüntülenebilir. Bu gibi durumlarda Pınar Otel sorumlu tutulamaz ve hizmet sağlayan olarak Pınar Otel’in belirttiği koşullar geçerlidir. Pınar Otel web sitesinin sahibi olarak site genelinde veya ayrı ayrı sayfalarında, önceden haber vermeksizin dilediği değişikliği ve yeniliği yapma hakkını saklı tutar. Pınar Otel web sitesinin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı Yükümlülükleri

Kullanıcılar, web sitesi üzerinden yaptıkları işlemlerde tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı, site üzerinde yaptığı tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur.

Pınar Otel, kendi inisiyatifine bağlı olarak bu kullanım koşulları üzerinde dilediği zaman değişiklik, tadil, ekleme veya çıkarma yapma hakkını saklı tutar.